-

Godny-Ojciec : http://niepoprawni.pl/blogi/godny-ojciec

Komentarze użytkownika

@Stairway to Hell (17 kwietnia 2018 11:03)

Mam wrażenie że dostałeś zlecenie na mnie :)

Wszedłem tu, przeczytałem twoja notkę i zrobiłem merytoryczny komentarz.

A ty mi go strolowałeś tak: " Teraz już wiem na pewno, że Twoja sytuacja rodzinna doprowadziła Cię do szaleństwa. Współczuję."

Dalej to już tylko broniłem swojego dobrego imienia, w taki sposób by nie iść na łatwiznę i nie nie robic tego kosztem twojego. Co było bardzo trudne bo robiłeś co mogłeś żeby mi w tym przeszkodzić. Ale chyba mi się to udało

.

Godny-Ojciec
19 kwietnia 2018 22:50

@O zbawiennej funkcji ławeczki i kamyka (19 kwietnia 2018 09:52)

Daj już spokój z tym psychologizowaniem. To ślepa uliczka jest i szarlataneria. Widziałem wielu psychologów i żal mi ich bo to piekło jest w czym siedzą.

" widać w Tobie żal, że byłeś sam wobec zła, "

Nigdy nie byłem sam. Zawsze była ze mną żona i dzieci i Opatrzność Boża i babcia Jadzia z różańcem w ręku, i dlatego przetrwaliśmy. Mój sąsiad był sam i dlatego nie żyje. Żal, nienawiść, zemsta :) łatwo jest złapać w pułapkę kogoś kto się takim żywiołom podda - napisałem o tym ze trzy notki.

 

Godny-Ojciec
19 kwietnia 2018 21:30

@O zbawiennej funkcji ławeczki i kamyka (19 kwietnia 2018 09:52)

A jak KTOŚ nie zaczyna perswadować autorowi o czym ma pisać, a mu jakiś z boku coś takiego wmawia pochopnie to czy KTOŚ ma święte prawo temu z boku tak samo walnąć w ryj? Z kopa poprawiać już nie będzie potrzeby.  

Godny-Ojciec
19 kwietnia 2018 21:09

@Stairway to Hell (17 kwietnia 2018 11:03)

" Czyżby zatem Tobie już tylko chodziło o zemstę? Uważaj, żebyś sobie przy tym nie zrobił krzywdy. "

 Jest takie stare celtyckie przysłowie: Howory do hory a hora horoj

http://niepoprawni.pl/blog/godny-ojciec/niewolnicy-systemu-na-wakacjach

Godny-Ojciec
19 kwietnia 2018 20:41

@Stairway to Hell (17 kwietnia 2018 11:03)

Podłe jest to co napisałeś. Kłamałeś kiedy napisałeś że czytałeś moje teksty. Jakbyś przeczytał choć jeden nie pisałbyś takich bzdur. Myślę, że zrobiłeś to tylko po to żebym Cię w końcu zabanował tym słynnym "kneblem" o którego usunięcie monitowałem kilkakrotnie parasola narażając się na jego niezrozumienie. Mam lepszy pomysł niż tłumaczenie się w komentrzach twojej notki. Po prostu przyjedź do mnie w gości. Nakarmię cię i napoję godnie, oraz przedstawie Cię mojej żonie i moim dzieciom. Sam ich wtedy o to zapytasz. Oczywiście liczę się z tym że zrobisz to z wrodzonym sobie wdziękiem :)

 

Godny-Ojciec
19 kwietnia 2018 17:39

@Collage edukacyjny w sprawie obrotów praw własności, w tym intelektualnej, oraz znaleźnego (17 kwietnia 2018 14:14)

Rozumiem że Ciebie wystarczy tylko raz poprosić i zaraz zamilkniesz? Oczywiście byle grzecznie...

Co do niedorosłości niektórych to rzeczywiście spotykam tu czasem takich. Jednak ja w odróżnieniu od Ciebie uważam że knebel raczej zablokowałby ich doroślenie definitywnie. Ty tu rządzisz więc muszę tolerować istnienie guziczka z napisem "knebel" tym nie mniej mam nadzieję że pozwolisz mi zachować mój pogląd na tę sprawę.

 

 

Godny-Ojciec
19 kwietnia 2018 17:25

@O zbawiennej funkcji ławeczki i kamyka (19 kwietnia 2018 09:52)

Chciałem tylko, w dobrej wierze, żebyś porównał wagę dwóch tematów, obiektywnie i bez żadnych zobowiązań. Chodziło mi o to, że kiedy ja słyszę nazwisto Stuhr to ziewam i do dziś do głowy mi nie przychodziło, że ktoś może reagować inaczej. Do niedawna co prawda jeszcze bałem się otworzyć lodówkę żeby nie nadziać się na starego albo młodego. Dla mnie świeży i ważny społecznie temat to ten o którym Ci wspomniałem, bo nikt o tym nie pisze na forum krajowym a lokalna prasa tak go zakłamała że trzeba by chyba też o tym napisać do Ziobry :)

Co do tych 400tys znaków to chętnie się z nimi zapoznam. Może uda mi się coś doradzić? Zwłaszcza w sprawie jak się z takiego tematu wyzwolić i zacząć znów normalnie żyć. Bo wbrew insynuacjom różnyc ...

Godny-Ojciec
19 kwietnia 2018 17:13

@O zbawiennej funkcji ławeczki i kamyka (19 kwietnia 2018 09:52)

Każdy ma prawo posługiwać się błędną teorią w ocenie rzeczywistości, ale błędna teoria (a raczej parapsychologiczny bełkot) w odniesieniu do własnych rojeń to już horendum. Dlaczego uparłeś się żeby akurat spychoanalizować mój obraz w twojej głowie? Bo lepszych obiektów nie masz odwagi? Krzysztof odpisał mi, że nie chce mu się grzebać w temacie który mu wrzuciłem na szalę. I takie jego prawo. Co poza trollingiem wnosi do naszej rozmowy Twoje psychoanalityczne pięć groszy ?

Godny-Ojciec
19 kwietnia 2018 14:46

@O zbawiennej funkcji ławeczki i kamyka (19 kwietnia 2018 09:52)

I co ja mam ci na to odpowiedzeć?

Nigdy nie aspirowałem do żadnego gangu i jestem z tego dumny.

Godny-Ojciec
19 kwietnia 2018 13:34

@O zbawiennej funkcji ławeczki i kamyka (19 kwietnia 2018 09:52)

I to o szczurach i botoksie po raz n-ty, jest niby ciekawsze od historii zniszczenia polskiej rodziny z 5 dzieci, przez gang handlarzy żywym towarem, którą podrzuciłem Ci wczoraj?

Godny-Ojciec
19 kwietnia 2018 12:05

@Ye (18 kwietnia 2018 22:55)

Nic nie rozumiem. Dlaczego ten król oglada Cię na przestarzałym kineskopie? I czego jest królem właściwie?

Może dodaj polskiego lektora to się coś wyjaśni...

Godny-Ojciec
19 kwietnia 2018 07:31

@Stairway to Hell (17 kwietnia 2018 11:03)

Znałem takiego jednego co się raz wybrał ze mną na grzyby. Też wrócił z pustym koszem i jeszcze się mądrzył że ja samych trójaków nazbierałem. Do dziś podejrzewa mnie, że cichcem te grzyby zutylizowałem zamiast zjeść.

W następnym odcinku może zamieszczę coś konkretnego, ekstra pikantnego specjalnie dla Ciebie ;)

Godny-Ojciec
18 kwietnia 2018 18:11

@Stairway to Hell (17 kwietnia 2018 11:03)

Skąd wiesz że nie ma nic, skoro nie czytałeś? Jakbym napisał coś takiego o Twoich książkach których też nie czytałem to byś się obraził :) a może nawet zakneblował mnie banem.

Myślę że jak się sprężysz to z nudy potrafisz zrobić coś ciekawego, więc wierzę że jak weźmiesz temat tej skrzywdzonej polskiej rodziny z 5 dzieci to zrobisz z tego hicior.

Godny-Ojciec
18 kwietnia 2018 17:30

@Stairway to Hell (17 kwietnia 2018 11:03)

Napisałem wszystko co mogłem w swoich felietonach, nie będe się powtarzał specjalnie dla Ciebie, wiesz gdzie ich szukać. Kłopotów już nie mam żadnych istotnych z którymi nie mógłbym sam sobie poradzić. Wiesz.. w moim mieście mieszkało kiedyś młode małżeństwo z 5 dzieci. Nie było im łatwo żyć w takiej dziurze, stracili pracę. jednego razu się Ci młodzi pokłócili i policja zabrała ich na parę godzin na komisariat żeby spisać zeznania. Kiedy wrócili dzieci już nie było w domu. Nikt nie chciał im powiedzieć przez długi czas gdzie są dzieci. Ale jak się dowiedzieli po których placówkach zostały rozrzucone to się błąkali od jednej do drugiej żebrząc o widzenie. Po paru miesiącach dowiedzieli się że dzieci im zostana zwrócone jak powięks ...

Godny-Ojciec
18 kwietnia 2018 15:33

@O prostytutkach z EMPiK-u i druciku od szampana (18 kwietnia 2018 10:45)

To jeszcze nic!

Skąd tobie przyszło do głowy że mi to przyszło do głowy?

Przecież nawet słowem nie wspomniałeś o Terlikowskim i tym drugim?

Godny-Ojciec
18 kwietnia 2018 14:21

@Stairway to Hell (17 kwietnia 2018 11:03)

Widzisz Krzysztofie to jest tak. Trzy lata temu siedziałem po uszy w bagnie wyprodukowanym przez dość dobrze zorganizowaną machinę handlujaca żywym towarem. Nie było w tym żadnej mojej winy. I nie była to żadna moja prywatna sprawa! Ta amoralna rzeczywistość powstała za przyzwoleniem nas wszystkich, również twoim. Obok mnie siedziało wówczas wielu którzy zadawali sobie pytanie: "Dlaczego właśnie ja?". Durne pytania... Pukałem wtedy do wielu osób i osobistości z prośbą o pomoc. Zawsze słyszałem wykręty albo jakieś z du** zarzuty w których chodziło tylko o to żebym się odczepił. Ludzie obok mnie tonęli z całymi rodzinami a ja długo się nie zastanawiając chwyciłem się za włosy i z trudem nieludzkim ale jednak, wyciagnąłem się i postawiłem na tw ...

Godny-Ojciec
18 kwietnia 2018 14:15

@O prostytutkach z EMPiK-u i druciku od szampana (18 kwietnia 2018 10:45)

" ostatnio przy okazji Targów Wydawców Katolickich – dowiadujemy się, że rynek nie istnieje. Istnieją wyłącznie grupy czysto prywatnych interesów, zjednoczonych wokół jednego celu, i wbrew pozorom, celu wcale nie aż tak ambitnego. Z tego co rozumiem, tu chodzi wyłącznie o tę przysłowiową flaszkę i stówę do jutra "

A mówiłeś na yotubie, że jest tak dobrze że nigdy lepiej nie było :)

Godny-Ojciec
18 kwietnia 2018 13:38

@Kto się boi gen. Hermaszewskiego? (15 kwietnia 2018 08:51)

Nigdy nie miałem problemów z własną wyobraźnią. Jeśli wiesz coś innego to ujawnij od kogo. Zawsze mam problemy z ludźmi bez wyobraźni.

Pół biedy kiedy bydło lezie w szkodę sąsiadowi. Zawsze to lepiej niż w szkodę Tobie :) Chociaż sumienie nakazuje żeby sąsiada ostrzec a może nawet pomóc... mimo że wyobraźnia podpowiada, że za to ostrzeżenie bydło się będzie mściło po stokroć, a sąsiad może wtedy się przyłaczyć do bydła.

Godny-Ojciec
18 kwietnia 2018 13:25

@Stairway to Hell (17 kwietnia 2018 11:03)

Jak zarazy to ja unikam zaczepek ludzi którzy bez względu na temat notki, szukają intymnych sensacji w domu, ale nie swoim tylko cudzym. Jednocześnie uważając, że mają święte prawo do ochrony swojej nie tylko intymności ale nawet prywatności.

Myślę że żeby mi dokopać chęć przemożna bierze u Ciebie Krzysztofie górę coraz częściej. I coraz większą cenę jesteś gotów za to zapłacić. Tylko się zastanawiam dokąd te schody prowadzą?

 

Godny-Ojciec
18 kwietnia 2018 13:07

@Jakich młodych nam trzeba? (18 kwietnia 2018 09:18)

" To znaczy władza, a także jej funkcyjni, obojętnie kim by nie byli i jakich by amuletów na szyjach nie wieszali, zawsze poszukują jednego tylko rodzaju ludzi – bezwzględnie posłusznych idiotów. I nigdy, przynajmniej w Polsce, na nauczą się, że to jest zła droga. Nie nauczą się, albowiem popełniając cały czas te same błędy nie są w stanie wypracować procedur organizacyjnych dających szansę najlepszym. "

 

- w punkt!

Daję plusik :)

Godny-Ojciec
18 kwietnia 2018 10:09

 Poprzednia  Strona 2 na 16.    Następna